Για μικρά και… μεγάλα παιδιά!
Ο Πολιτιστικός Επιμορφωτικός Σύλλογος Περάματος σε συνεργασία με τον Οργανισμό Πολιτισμού, Τουρισμού και Νέας Γενιάς Δήμου Μηλοποτάμου « Ο Αυλοπόταμος» καλεί μικρούς και μεγάλους να συμμετέχουν στο Θεατρικό Εργαστήρι του Δήμου Μυλοποτάμου.
Απο σήμερα 4/11 και κάθε Σάββατο θα γίνονται οι συναντήσεις ώρα 17:00 στο Στέκι Περάματος.
Οι συμμετοχές είναι ΔΩΡΕΑΝ και ο περιορισμός ηλικίας ανύπαρκτος!
![](https://mylopotamosnews.gr/wp-content/uploads/2023/11/image-181-682x1024.png)