Μεγάλη συμμετοχή από τους κατοίκους της περιοχής του Γαράζου στην εθελοντική αιμοδοσία που οργάνωσαν την Κυριακή 19 Νοεμβρίου ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γαράζου και ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ρεθύμνου “Δότες Ζωής” με την συνεργασία του Γενικού Νοσοκομείου Ρεθύμνου και του ΕΚΑΒ.
Η διαδικασία έλαβε χώρα στο Πολιτιστικό Πνευματικό Κέντρο “Πρωτοπρεσβύτερος Θεμιστοκλής Μαρκάκης” από τις 10 το πρωί έως τη 1 μετά το μεσήμέρι και υπήρξε πολύ καλή συμμετοχή κόσμου.
![](https://mylopotamosnews.gr/wp-content/uploads/2023/11/image-220-20.jpg)
![](https://mylopotamosnews.gr/wp-content/uploads/2023/11/image-220-21.jpg)
rethemnosnews.gr